Sport.pl

Aktualności

Mecz niewykorzystanych sytuacji

• autor: Slawek113, 2013-10-20 17:43

W XII kolejce niestety przegraliśmy aż 6:0 z ostatnią drużyną w tabeli Tempo Cmolas.

Mecz zakończył się takim wynikiem pw.przez nas samych. W pierwszych 15 minutach stworzyliśmy sobie 3 okazje sam na sam z czego ani jedna nie została wykorzystana. Niewykorzystane sytuacje się mszą- stara prawda w piłce nożnej, która dała nam się we znaki już w pierwszej połowie. Gospodarze wykorzystali swoje dwie sytuacje i objęli dwubramkowe prowadzenie. Próbowaliśmy do końca spotkania zmienić niekorzystny wynik jednak do bramki trafiali tylko rywale.

Nie jest sztuką przegrać. Sztuką jest się podnieść po takiej porażce. Teraz myślimy już tylko o następnym spotkaniu by zmazać w głowach tą niezbyt chlubną porażkę. W meczu z Radomyślanką będziemy walczyć o kolejne punkty.